ההרשמה לשנת הלימודים 2017-18 בעיצומה

הלימודים מתקיימים בתל אביב ובנתניה

מדיאדה ועד מכללת דיאדה

בשנת 2008, לאחר אחר שינוי במבנה האירגוני, נותרה גילה רונאל להוביל את דיאדה מבחינה מקצועית, לנהל את המכללה אותה הרחיבה יחד עם צוות ניהולי ומקצועי שהעניק לדיאדה את הייחודיות והמשמעותיות עבור לקוחות ונשות מקצוע רבות.

לאחר עזיבתה של חמוטל ברקן כמנכ"לית שניה, הצטרף לשורות דיאדה  אורי פרידמן שכיהן כמנכ"ל עד נובמבר 2016. כיום מנהל אורי את חנות דיאדה ברמת השרון, הממשיכה להפעיל חלק מסדנאות הדגל של דיאדה.

מכללת דיאדה היא המכללה פורצת הדרך שאיגדה תחתיה מקצועות רבים בתחום המשפחה. מטרתה הייתה להעביר את הידע ואת הניסיון שהצטבר אצל המנחות המובילות ולהעמיד עוד דורות של נשות מקצוע שיזרעו את הזרעים שהוטמנו בידן, כדי להעביר הלאה את הפירות.

עם סגירת מרכז דיאדה בנמל, עברה המכללה לידיה של גילה רונאל שאף ייסדה אותה ושהייתה המנהלת המקצועית של המכללה מתחילת הדרך. גילה חלוצה בתחום הכשרת נשות מקצוע בתחום ההיריון והלידה והיא מכשירה נשות מקצוע בתחום מעל עשרים שנה. מכללת דיאדה ממשיכה בפעילותה עם הצוות המקצועי  – רכזות הקורסים - גילה רונאל, נירית אוליבקוביץ, שרון צ׳רקהם ורננה צימבליסטה, קרן גיבר שאחראית על ההרשמה, מנחות ומורים, שיחד יוצרים חוויה לימודית מירבית ומעמידים את שדרת נשות המקצוע המובילות כיום בארץ.

בקיץ 2003 נולדה דיאדה – בית מלידה להורים ולילדים. לאחר הריון בן שנה  שכלל אינספור פגישות, דיונים, גיבושים, התרגשות גדולה והחלטות גורליות.

מתוך הכרויות קודמות ועבודה משותפת ולאחר החלטתה של ענת אגמון, בעלת דיאדה, להקים רשת מרכזים שיספקו מענה לצרכי משפחות בתחילת דרכם, חברו יחד ענת אגמון (בעלים) ואבי אלקלעי (מנכ"ל) יחד עם נשות המקצוע מהמובילות בארץ שמונו להיות מנהלות בתחומי העיסוק השונים של דיאדהאיריס יוטבת , דיאנה אידלמןגילה רונאל ונירית שפירא.

מכללת דיאדה

המכללה המובילה ללימודי הריון לידה ומשפחה

מכללת דיאדה החלה לפעול סמוך להקמת דיאדה – בית מלידה להורים ולילדים, מרכז הורות ומשפחה אשר כלל בתוכו פעילויות ותוכן לקהל הרחב ולאנשי מקצוע מתחום ההיריון, הלידה וההורות הראשונית. המכללה צמחה מתוך פעילות מקצועית עתירת ניסיון ורבת שנים של הצוות המקצועי אשר ראה בהקניית הערכים והתוכן לנשות מקצוע, שליחות אישית וחלק משינוי חברתי.

מכללת דיאדה התחילה, כאמור, את פעולתה סמוך להקמת דיאדה. בתחילה עם קורס אחד ועד מהרה נוספו קורסים נוספים שמטרתם הייתה להכשיר נשות ואנשי מקצוע בתחום ההיריון, הלידה והמשפחה.