top of page

הפרוטוקול הטבעי לתמיכה בקורונה - גילה רונאל

הפרוטוקול הטבעי לתמיכה בקורונה

אין ברשימה זו אלא אוסף של המלצות ידועות, אין התוכן מחליף התייעצות עם רופא/ רוקח/ נטורופת מומחה.

לשילוב עם מנוחה, שתייה מרובה, אוורור החדר ואם אפשר להיות באוויר הפתוח.

לנשים בהיריון ולילדים יש קצובות יומיות אחרות. לנוטלי תרופות מרשם עלולות להיות אינטראקציות עם תרופות ולכן יש להתייעץ לפני נטילת

התוספים. יש לציין שקיימות תרופות מרשם אנטי וירליות שמופיעות ב״פרוטוקול זלנקו״ שנחקרו על החלמה מקורונה ושעשויות להיות תרופות מצילות חיים. ניתן להתעניין, ולפנות לרופא לקבלת מרשם ולשלב בין כל אלו.
· מגנזיום טאורט 400 מ״ג X 2 ביום· קוורצטין Quercetin 800 מ״ג 1 ביום

· אבץ 25 מ״ג פעמיים ביום

· ויטמין די 5,000 פעם ביום למניעה, בזמן המחלה פעמיים ביום (לנשים הרות פרוטוקול אחר).

· ויטמין סי ליפוזומלי לפחות 3,000 מ״ג ביום. יש שטוענים, שד״ר אריה אבני אומר לקחת ויטמין סי עד שמשלשלים 😹

· צמח השיבא (עדיף מגידול רפואי – עלעלים) לפחות שלוש כוסות ביום בשתייה ובאדים קרים – דרך הכנה למטה *

· לשיבא ניתן להוסיף בת קורנית, מליסה, אורגנו.

· ניתן לשתות תה מחליטה של כפית ג׳ינג׳ר מגורד. מומתק לפי הטעם.

ובכלל – לשתות הרבה.

· שמן תשרית לבונה ומור, או רק לבונה, לפי מה שמצוי https://dviroil.com/

(תשרית בשמן, לא ליטול שמן אתרי בלקיחה פנימית!) .

· שמנים אתריים – רק אם לא חזקים מדי בהרגשה ואם אין רגישויות מלכתחילה. טיפה אחת מכל שמן בדיפיוזר חשמלי של: רוונסרה, לבונה, אקליפטוס, אורן. * יש לנקות את הדיפיוזר כל יום למניעת הצטברות עובשים וכו׳.

· שמן לעיסוי החזה והגב באזור הריאות – 100 מ״ל שמן נשא. 5 טיפות לבונה, 5 טיפות רוונסרה בתנאי שאין רגישויות לשמנים אתריים.


תזונה

קלה, בריאותית ולא מעובדת. להקשיב לרצונות של הגוף. לפעמים מי שנמשך בדרך כלל לאוכל חם ומתובל, יעדיף אוכל קריר ולהיפך. להקשיב למה שהגוף רוצה. פירות, ירקות, לחם מדגנים מלאים וכל מזון שאינו מכביד וטבעוני ללא מוצרי חלב וללא ביצים עשוי להתאים. מי שרגילים לאכול פיצות/בורקסים וכו׳, רצוי לוותר בשלב זה אפילו אם הטעם לא נעלם.

שוב – מזון קל, אנרגטי, לא מעובד.


אוויר ורוח

· הדבר המאוד חשוב אלו תרגילי נשימה אפילו אם אין על פניו בעיות בנשימה. גם נשימות עמוקות, קולות נמוכים כמו בלידה, לשיר אפילו חלש, לתת לחץ עדין על אזור בצד הגוף, לנשום ולאוורר את הריאה, וגם נשימות שטחיות, כשרק בית החזה עולה כדי לאורר את החלק העליון של הריאות ולהרגיע.

· שכיבה על הבטן יעילה לנשימה בקורונה.

· רצוי לשלב מדיטציה להגברת המודעות למה שמתחולל ולהרגעת הגוף והנפש.

· להשתדל להפחית חרדה ולא להאזין לסיפורים מפחידים. להחזיק כל הזמן את המרחב של ריפוי ושל החלמה. לחשוב ריפוי ולהתפלל לאלוהים לריפוי, כל אחת ואחד בדרכם.

· ניתן לומר את המשפט על פי האוטוסוגסטיה החיובית - ״מרגע לרגע אני מחלימה יותר ויותר עד להחלמה שלמה״.


הכנת מיצוי לאדים קרים

*לשים חופן שיבא בצנצנת של וודקה, לסנן לאחר 6-8 שעות. להוסיף בסביבות 5 מ״ל מהתשרית ל - 100 מ״ל מים. במכשיר אדים קרים או במכשיר נידוף שמנים. ניתן לעשות כנ״ל עם מחטי אורן טחונים ובלבד שהאורן מגידול רפואי או שיודעים שהוא אורן למאכל.


בריאות, אמונה ואהבה


Gila Ronel is an alternative healing therapist specializing in pregnancy and postpartum, with an M.A. in holistic health. She has been in the field of pregnancy since 1992, has campaigned for the liberty of choice in childbirth in Israel, and she introduced natural medicine to the labor rooms of Israel hospitals. She has taught a whole generation of midwives to use these tools. She is training doulas, birth-prep instructors and “Holistic Birth” therapists in her school Imaledet. She wrote or co-wrote the following: Natural Birth, Grandfather’s Sky, the Cards of Ready (pregnancy and birth cards), and Cards of the Heart (stillbirth support).

Comments


Featured Posts
פוסטים אחרונים
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page